Biz kimiz 

odmaxleeee

Zhejiang ODM Transmission Technology Co., Ltd, komple aks ve aks kafasındaki 25 yılı aşkın profesyonel üretim tecrübesiyle 1987 yılında Taizhou City, Zhejiang Province’de kurulmuştur. Şirket ana merkezimiz 2005 yılı içerisinde Pinghu, Jiaxing City’e taşındı.

Şimdi 1000’in üzerinde çalışanı olan, 100.000 m2 işgal alanı olan aks kafası ve komple aks araştırma ve geliştirme becerisine, dizayn etme ve üretme imkanına sahip olan şirketimiz Çin-Yabancı ortak teşebbüs kurumudur. Şu anda şirketimiz biri Pinghu ve diğeri Taizhou’da olmak üzere iki ayrı şehirde üretim tesisi kurmuştur. Ayrıca Taizhou Hongli Auto Parts Ind. Co., Ltd., Pinghu ODM Imp. & Exp. Co., Ltd., Shanghai Rongjia International Commercial Co., Ltd., and Shanghai Jijie Auto Parts Ind. Co., Ltd. olmak üzere birçok bağlı alt şirketlerimiz bulunmaktadır.

 

 

ODM araştırma ve geliştirme kapasiteleri, esas (ana parça) üretim teknolojisi ve ileri düzeyde üretim ekipmanları olan ve aynı zamanda dövme-döküm hattından bitmiş ürüne kadar tüm kritik süreçleri kontrol edebilen sektöründeki lider kuruluşlardandır. ODM çoklu istasyon dövme hattına, , Germany EX-CELL-O automatic Aks Kafası üretim hattına, German IPSON automatic ışıl işlem ekipmanına, Italian MAXNOVO haddeleme makinasına, Germany DMG Numerik kontrol makinasına, Japan SODICK kalıp üretim ekipmanına, Mazak CNC makinasına, professional automatic kurulum hattına ve birçok sayıda dünya standartlarındaki profesyonel üretim ekipmanlarına 100 milyon RMB’nin üzerinde yatırım yapmıştır.

Kalite güvencesi için; devir süresi test makinası, eğilme (bükülme) yorgunluk testi makinası, yüksek ve düşük derecelerde çalışma testi makinası, üç boyutlu ölçüm makinası, üniversal aks uzunluk ölçüm makinası, ve bir dizi profesyonel denetim ve test makinaları vardır. ODM QS9000, VDA6.1 ve ISO/TS16949 sertifikalarını başarıyla almıştır. Ürün çeşidi tüm dünya binek arabalarında 3000’den fazla referansı içerir. Yıllık üretim kapasitesi de 6 milyon aks kafası ve 3 milyon set komple aksa ulaşabilir ki bu ODM’nin uluslararası ünlü otomotiv parça tedarikçilerinin ve Avrupa&Amerika’daki komple aks üreticilerinin güvenini kazanmasını sağlamıştır.

Pazarlama ağımız 80’in üzerinde ülkeye ve bölgeye genişlemiştir. Ayrıca ODM araba üreticileri olan Chery、Geely、Changhe Suzuki、Liuzhou Wuling、JMC, KIA ve bununla beraber her türlü ATV üreticilerinin ana tedarikçisidir. ODM markası Avrupa, Afrika, Asya ve diğer ülkelerde tescilli olarak bulunmaktadır.

Sektördeki büyük ölçekli kurumsal firma olarak ODM; Ulusal Ticaret Departmanı ve Ulusal kalkınma ve reform komisyonu tarafından “National Automobile Parts Export base Enterprise” onursal ünvanı ile ve Ulusal Sanayi ve Ticaret Birliği tarafından “Quality Goods”, “National High-tech Enterprise”, “Growth Star of Zhejiang Province” , “Safe production standardized Enterprise” ünvanları ile ödüllendirilmiştir. Bölgesel Komple Aks Enstitüsü olan ODM’nin Araşatırma & Geliştirme merkezi birçok önemli bilimsel sonuçlarıyla Belediye İcat Ekibi tarafından ödüllendirilmiştir. 4 buluş (icat) patenti ve toplamda 41 patente sahip olan ODM, “Zhejiang provincial patent demonstration enterprise” ile ödüllendirilmiştir.

Yıllar içerisinde ODM bütün yanlarıyla ürün geliştirmede, satış ağı kurgulamasıyla, sektördeki sürekli profesyonel imaj yaratmasıyla, şirketin pazar etkisini içeride ve dışarıda büyüterek ilerleme ve buluş araştırmalarına devam etmektedir. Her ODM çalışanı kurumsal gelişimin ve toplum katkısının önemli görevlerini omuzlarlar. Kuvvetli görev ve sorumluluk idrakinin getirdiği erdemle, sağlıklı ve sürdürülebilir kalkınmasıyla ODM’yi gayretlerimizle yücelteceğiz ve ODM’nin üretim avantajını tüm dünya otomotiv tüketicilerine ulaştıracağız.

Takıp Edın!

BİZE ULAŞIN

Tel : (+90) 212 936 09 55
E-Mail : info@5sserdaroglu.com
EnglishTurkey